Dünya Şampiyonlarımız Burdur Belediyesi Spor Bünyesinde

Burdur Kadın Güreş Takımı, yapılan transferle Burdur Belediyesi Spor Bünyesine katıldı.

Dünya Şampiyonu Kezban Akçın, Dünya 4.sü, uluslar arası 3.sü Ece Bakay, , Dünya 5.si Avrupa 2.si Vahide Nur Gök, Uluslararası 2.si Yasemin Aytar ve Uluslararası 3.sü Meral Özen gibi başarılı kadın sporcuların bulunduğu Kadın Güreş Takımı gerçekleştirilen tranfer ile Burdur Belediye Spor Bünyesine katıldı.

 Burdur Güreş İl Temsilcisi Hasan ÖZEN, Güreş Antrenörü Engin Bakay ve Burdur Belediyesi Kadın Güreş Takımı sporcuları Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamından ziyaret ederek, katkılarından dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Güreş İl Temsilcisi Hasan ÖZEN, Güreş Antrenörü Engin Bakay ve Burdur Belediyesi Kadın Güreş Takımı sporcuları’nın ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Burdur “Dünya Şampiyonlarımızı Burdur Belediyesi Spor Bünyesine dahil etmek için trasferlerini gerçekleştirdik. Bundan böyle ay yıldızlı forma ile hem ilimiz, şehrimiz, hem de belediyemiz adına hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı