Başkan Ercengiz, yol açma çalışmalarını yerinde inceledi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Fevzi çakmak Mahallesi’nde sürdürülen yol açma çalışmalarını yerinde inceledi.

Burdur Merkez Fevzi Çakmak Mahallesi’nde başlatılan onarım ve yol açma çalışmaları Fen İşleri ekipleri tarafından başlatıldı. Başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bölgede çalışan ekipler tarafından yol açma çalışmaları hakkında bilgilendirildi.

Havaların düzelmesi ile şehir merkezinde hızlandırılan yol onarım ve yapım çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ercengiz, “Fevzi Çakmak Mahallesindeyiz. Fen İşleri ekiplerimiz öncesinde yol olarak belirlenmiş, imar sınırları içerisinde olan alanlarda yol açma çalışmalarını sürdürüyor.  Burdur’un her noktasında ve mahallesinde olduğu gibi arkadaşlarımızın özverili çalışmalarıyla çağdaş görünümlü bir kent yaratmaya çalışıyoruz. Kolay değil, Burdur aslında 92 Bin nüfuslu kişinin yaşadığı bir şehir olması dışında, yerleşim olarak çok daha fazla insanın yaşayabileceği bir alan olarak tanımlanabilir. Böyle baktığımız zaman da vatandaşımızı her noktada bizlerden hizmet bekliyor.  Bizler de tüm ekiplerimiz ve birimlerimiz ile elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz Burdur’umuz daha güzel olsun diye, daha da güzel olacak.” Şeklinde konuştu. 

Close Search Window