Başkan Ercengiz ilçe ziyaretlerine devam ediyor

İlçe ziyaretlerine devam eden Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Karamanlı ve Tefenni ilçelerini ziyaret etti.

Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte Karamanlı ve Tefenni ilçelerini ziyaret etti.

Başkan Ercengiz, ilk olarak CHP Karamanlı İlçe örgütünü ziyaret etti. Başkan Ercengiz daha sonra Karamanlı Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi ve Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu’nu makamlarında ziyaret etti. Başkan Ercengiz daha sonra Meclis Üyeleriyle birlikte Tefenni ilçesine geçerek ilçe örgütünü ziyaret etti. Tefenni ilçe ziyaretinde ise Tefenni Kaymakamı İlker Eker ve Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan Başkan Ercengiz, “İlçe ziyaretlerimizde Burdur Belediyeler Birliği’nin ortak bir projesi olan Katı Atık Bertaraf Tesisi hakkında belediye başkanlarımızla görüşme yapıyoruz. İlçe örgütlerimizi ziyaret ediyoruz. Burdur’umuz için güzel işler yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görmek ve sorunları çözmek için çalışıyoruz” dedi.

Close Search Window